Hakkımda

İstanbul / Eminönü doğumluyum.  Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezunum. Eğitim sürecim boyunca Nanocell A.Ş’de yazılım, Avcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğünde ise donanım stajımı yaptım. Hem derslerin gerektirdiği projeler için hem de kendimi geliştirebilmek adına çeşitli projeler yapmak üzere çalıştım ve bu kapsamda çeşitli grupların içerisinde yer aldım.

2015 Aralık – 2016 Kasım tarihleri arasında İnfomedya Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti ‘nde Back End Developer olarak çalıştım. Bu süre zarfında cms tabanlı web sitesine sahip olmak isteyen müşterilerin isteklerine uygun web sitelerini kodlayan ekibin içerisinde görev aldım.

2017 Ocak – 2018 Temmuz süresince Medianova İnternet Hizmetleri A.Ş ‘de Software Developer pozisyonunda çalıştım. Bu süre zarfında arge kapsamlı projelerde ve ürün bazlı projelerin içerisinde etkin rol aldım.

2018 Temmuz – 2019 Ocak tarihleri arasında vatani görevimi yerine getirdim.

2019 Şubat – 2020 Temmuz tarihleri arasında Medianova İnternet Hizmetleri A.Ş’de Software Developer olarak çalışmaya devam ettim. Şirket ürünleri, kosgeb-teydep bazlı projeler ve global hedefli projelerde aktif olarak rol aldım.

2020 Eylül itibari ile Garajsepeti|Arabacom|Tasitcom bünyesinde Software Developer olarak çalışmaya başladım ve halen çalışmaya devam etmekteyim.

Hobilerim arasında şiir yazmak, stüdyoda şarkı kaydetmek, kamp yapmak, spor yapmak yer almaktadır.