Hakkımda

İstanbul / Eminönü doğumluyum.  Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezunum. Eğitim sürecim boyunca Nanocell A.Ş’de yazılım, Avcılar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğünde ise donanım stajımı yaptım. Eğitim sürecim boyunca hem derslerin gerektirdiği projeler için hem de kendimi geliştirebilmek adına çeşitli projeler yapmak üzere çalıştım ve bu kapsamda çeşitli grupların içerisinde yer aldım.

2015 Aralık – 2016 Kasım tarihleri arasında İnfomedya Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti ‘nde Back End Developer olarak çalıştım. Bu süre zarfında cms tabanlı web sitesine sahip olmak isteyen müşterilerin isteklerine uygun web sitelerini kodlayan ekibin içerisinde görev aldım. 2017 Ocak – 2018 Temmuz süresince Medianova İnternet Hizmetleri A.Ş ‘de Software Developer pozisyonunda çalıştım. Bu süre zarfında arge kapsamlı projelerde ve ürün bazlı projelerin içerisinde etkin rol aldım. Askerlik dolayısıyla buradaki görevimden ayrıldım ve şu anda bu yazı güncellenmediği sürece askerlik görevimi yapmaya devam ediyor olacağım.


Eğitim ve iş hayatım dışında sosyal biriyim diyebilirim. Boş vakitlerimin çoğunu arkadaşlarımla vakit geçirerek harcıyorum. Şiir yazmak ve stüdyoda şarkı kaydetmek en zevk aldığım hobiler arasında.